top of page
IMG_4875.HEIC

Radyo-TV Programları, Video Klipler, Tanıtım Filmleri, Belgesel Yapımlar, Özgün müzik üretimi, Pre-Post Prodüksiyon,Santral seslendirme,Reklam ve cıngıl seslendirme iş alanımıza girmektedir.

Bir çok özel TV kanalına, format tasarımından Post Prodüksiyonuna kadar her kalemde birebir prodüksiyon üretiminin yanısıra, benzer yöntemlerle program üretimi yapan Prodüktörlere, gerek teknik, gerek idari bir çok konuda çeşitli destekler de tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Ayrıca özel ve tüzel kişiler için, video müzik klibinden, tanıtım filmlerine, belgesel yapımlardan animasyon üretimine kadar her türlü prodüksiyon işleri en ince ayrıntılarıyla disiplinli bir şekilde tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Yapımlar için, format planlama başta olmak üzere, yapım içinde ihtiyaç duyulan tüm araştırma-geliştirme, danışmanlık, teknik donanım, casting, set kurulumu, jenerik, animasyon, post production hizmetleri tarafımızdan eksiksiz sağlanabilmektedir.

Kişi, kurum ve kuruluşların tanıtım, kongre, konser, parti, açılış vs. gibi tüm tören ve toplantılarının a’dan z’ye planlanması ve hayata geçirilmesi…

Zaman zaman kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından tanıtım toplantıları, konserler, kutlama partileri, temel atma törenleri, açılışlar gibi bir çok etkinlik düzenlenmekte… 


Bu etkinliklerle ilgili ihtiyaç duyulacak tüm planlama, ekip, ekipman temini ve etkinliğin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi çalışmaları da tarafımızdan başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

 
Bu tür etkinliklerin planlanması, kullanılacak sahne, ses, ışık sistemleri, bu sistemlerin kurulum ve işletmesi, istenilmesi durumunda yer temini, lojistik ve catering hizmetleri, görsel ve işitsel şovların yanısıra, sanatçı, grup ve sunucu temini de şirketimizin faaliyet alanları arasında yer alıyor.

bottom of page