top of page

Tepe Medya Grup 2003 yılında bölgesindeki tüm önemli organizasyonları dinleyicilerine ulaştırabilmek için 2 adet canlı yayın aracını bünyesine katmış ve bu tarihten itibaren yüzlerce, organizasyon,siyasi parti mitingi,spor aktiviteleri, açılışlar, fuarlar,festivaller ve konserleri dinleyici ve izleyicilerine  aktarmıştır.

 

Tepe Medya Grup, şu an 2 adet canlı yayın aracı ile bölgesinde hizmet vermektedir.Bölgesi ve bölgesi dışında pek çok farklı radyo,televizyon ve şirketlere canlı yayın aracı desteği de vermektedir. Tepe Medya Grup, medya sektöründe başta Canlı Yayın olmak üzere diğer uydu hizmetlerinden, prodüksiyon yapım ve yönetimine, tanıtım ve organizasyondan medya planlamasına ve ölçeklemesine kadar geniş yelpazede hizmet veren dinamik ve çalışkan bir medya grubudur.Çalışanlarımız  profesyonel,sektörün gerektirdiği disiplin ve terbiyeye sahip,tecrübeli bir ekiptir.

 

Full HD ve SD Up/Link sistemine ve yine HD VE SD Reji sistemine sahip 2 adet Canlı Yayın Aracımız ile, müşterilerimizin talep edeceği her türlü Canlı Yayın ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde çözmekteyiz.

 

 TV Programları, haber bağlantıları, tören, konferans, kongre, toplantı, tıbbi çalışma, spor karşılaşmaları, miting, konser ve daha pek çok alanda, kurum ve kuruluşlar için, ister noktadan genele, ister noktadan noktaya uydu üzerinden, yine ister SD (Standart Definition) ister HD (High Definition) canlı yayınlar gerçekleştirmekteyiz. 

 

Son teknoloji ve sistemle donatılmış Canlı Yayın Araçlarımız ile talep durumuna göre 12 kameraya kadar çıkarılabilen HD Reji imkanının yanısıra, yine isteğe bağlı olarak SD/HD kayıt almak ve aynı anda farklı uydu kapasitelerine 2 ayrı yayın gönderebilmek, yayınların birini SD diğerini HD yapabilmek gibi, oldukça esnek seçeneklere ulaşmak da mümkündür.

bottom of page