top of page

Biz Kimiz...

1992 Yılında Mersin FM 104.6 ile yerel radyo yayıncılığı faaliyetine başladık. 


Mersin FM 104.6 Mersin’in ilk özel radyolarından olup kurucusu Hasan Nevzat TEPE’ dir.Kanuni düzenlemelerden sonra şirketleşerek TEPE RADYO TV.İŞL.SAN.TİC.A.Ş bünyesinde yayın hayatını sürdürmüş ve gördüğü büyük ilgi sonrasında prodüksiyon ve radyo yayıncılığı konusunda hızla büyümeye başlamıştır. 
 

Mersin FM kısa sürede bölgesinde en çok dinlenen radyo olma başarısını göstererek sektöründe tartışmasız  lider konuma yükselmiştir. Bu başarı 2002 yılında Radyo MER’ in ,2008 yılında  YÖRÜK FM’ İn,2012 yılında İÇEL FM ve İÇEL TV nin  gruba katılmasını sağlamıştır. 


2012 yılında İÇEL TV nin bünyemize katılması ile Radyo yayıncılığının yanında televizyon yayıncılığına da başlamış olduk.

 

Tepe Medya  2003 yılında bölgesindeki tüm önemli organizasyonları izleyici ve dinleyicilerine ulaştırabilmek için 2 adet canlı yayın aracını bünyesine katmış ve bu tarihten itibaren yüzlerce, organizasyon,siyasi parti mitingi,spor aktiviteleri, açılışlar, fuarlar,festivaller ve konserleri dinleyici ve izleyicilerine  aktarmıştır.

 

Tepe Medya, halkın haber alma, şehrin gündemi ve siyasi, ekonomik, kültürel gelişmeleri hakkında bilgi sahibi olma, bilinçlenme ve yaşam kalitesini yükseltmesi noktasında, dinleyici ve izleyicisine sorumlulukları olduğunun farkında olan bir anlayışla hareket etmektedir.

Grubumuz, halka karşı sorumluluklarını yerine getiren bir yayıncılık anlayışıyla ve sosyal sorumluluk bilinciyle yayın akışını şekillendirmiştir. 
 

Misyonumuz, bölgemizde radyo-tv yayıncılığında çözüm üreten konumda olmak ve yaygın medya ile rekabet gücümüzü arttırmaktır. 
Güvenilir ve sorumluluk sahibi yayın anlayışımız, yeniliklere açık bilgi sahibi takım arkadaşlarımız, değerlerimizdir. 
Doğru haber, eğitim-öğretim, eğlence ve iyi müzik stratejik vizyonumuzdur.

 

 

bottom of page